Toilettteuppsats

201954

TOILETTEUPPSATS, 6 dlr, omkring 1900-talets mitt, Acwalite, pärlemorimitation, bestående av bl a klocka och spegel, klockans höjd 12 cm

Skador

Diverse

Monter 23

Toilettteuppsats

Budhistorik

2013-09-08 kl 14:36
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.