Sybord gustaviansk stil

201949

SYBORD, 1900-tal, gustaviansk stil, fanérat i mahogny, fotavslut i mässing, höjd 77, 56x40 cm

Fotkryss med spricka, smärre bruksslitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 3

Sybord gustaviansk stil

Budhistorik (4 bud)

903360
850
903348
700
903340
500
902962

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.