Ljusstakar tenn

201947

LJUSSTAKAR, 1 par, tenn, 1900-talets första del, höjd 23 cm

Bruksslitage

Belysning, Ljusstakar

Monter 23

Ljusstakar tenn

Budhistorik (2 bud)

902153
901479

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.