Thure Wallner oljemålning

201941

WALLNER, Thure (1888-1965): Måsungar, signerad Th. Wallner, olja på pannå, 35x27 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Thure Wallner oljemålning

Budhistorik (2 bud)

899795
2 800
894552
1 600

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.