Rune Söderqvist oljemålning

201940

SÖDERQVIST, Rune (född 1935): Komposition, signerad Rune Söderqvist, olja på duk, 120x160 cm

Smärre tryckskador

Konst, Måleri

Rum 6

Rune Söderqvist oljemålning

Budhistorik (2 bud)

898831
893418

Slutpris SEK:
143 EUR, 161 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.