Pottskåp 1800-tal

201938

POTTSKÅP, 1800-tal, mahogny, intarsia, höjd 71, 33x30 cm

Fanérskador

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid utlämning

Rum 10

Pottskåp 1800-tal

Budhistorik (10 bud)
903169
1 300
903015
902042
900451
902041
950

Slutpris SEK:
1 300
124 EUR, 139 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.