Axel Lind oljemålning

201936

LIND, Axel (1907-2011): Motiv från Italien, signerad Axel Lind, olja på duk, 80x40 cm

Konst, Måleri

Fack 12

Axel Lind oljemålning

Budhistorik (19 bud)
902514
1 300
902512
901836
902509
901836

Slutpris SEK:
1 300
124 EUR, 139 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.