Nattduksbord 1 par

201935

NATTDUKSBORD, 1 par, 1900-tal, mahogny, dörrar med dekor av böcker, höjd 72, 45x31 cm

Smärre slitage

Rum 5

Nattduksbord 1 par

Budhistorik (14 bud)
902454
5 000
902455
4 800
902454
4 600
902385
4 400
900426
4 200

Slutpris SEK:
5 000
479 EUR, 563 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.