Lars Boëthius oljemålning

201933

BOËTHIUS, Lars (1903-1968): Landskap, signerad och daterad Lars Boethius 60, olja på pannå, 33x41 cm

Fläckar

Konst, Måleri

Fack 16

Lars Boëthius oljemålning

Budhistorik (3 bud)

889908
450
902430
889908

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.