Bertil Widbrant oljemålning

201931

WIDBRANT, Bertil (född 1914): Hare i vinterlandskap, signerad Bertil Widbrant , olja på duk, 50x61 cm

Konst, Måleri

Fack 16

Bertil Widbrant oljemålning

Budhistorik (5 bud)
897141
450
890079
897140
890079
888889

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 48 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.