Lampor i mässing

201929

GOLVLAMPOR, 1 par, mässing, 1900-tal, rund fot, en med skärm, höjd 120 cm (exkl skärm)

Bucklor

Belysning, Golvlampor

Rum 4

Lampor i mässing

Budhistorik (16 bud)
902553
1 300
902556
1 300
902553
902551
902549

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.