Lalique fat med hund

201928

FAT, Lalique, glas dekor av bladverk samt sittande hund i lilatonad glasmassa, botten stämplad Lalique France, diameter ca 15 cm

Hundens ören med obetydliga nagg

Glas, Konstglas

Lalique fat med hund

Budhistorik (3 bud)

906140
905778
904268

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.