Sybord Karl Johan-stil

201925

SYBORD, Karl Johan-stil, 1900-tal, fanerat i mahogny, lyrformad fot, höjd 66, 52x36 cm, nyckel finns

Ytskador

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att uthämta vid Utlämningen

Rum 2

Sybord Karl Johan-stil

Budhistorik (1 bud)

902176
2013-09-08 19:22:52

2013-09-08 kl 22:15
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.