Stop silver England 1800-tal

201919

STOP, silver, ciselerad och punsad dekor, invändigt förgylld, London 1869, vikt ca 531 g

Kartusch med lagning

Silver

Monter 5

Stop silver England 1800-tal

Budhistorik (13 bud)
903157
5 400
907531
5 200
903157
4 200
906553
903157
3 800

Slutpris SEK:
5 400
544 EUR, 618 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.