Skål silver

201915

SKÅL, silver, Tyskland,1900-talets första hälft, ciselerad dekor, kulfötter, svenska importstämplar, vikt ca 242 g

Silver

Monter 2

Skål silver

Budhistorik (5 bud)
902086
899654
899653
750
899652
700
895414
650

Slutpris SEK:
95 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.