Staty kvinna

201907

STATY, 1900-tal, sandsten, halvklädd skönhet, sockel av granit, höjd inklusive sockel ca 182 cm

Lagningar

Konst, Skulptur

Rum 13

Staty kvinna

Budhistorik (13 bud)
902184
4 800
902183
3 800
902182
3 600
902181
3 400
900290
3 200

Slutpris SEK:
4 800
458 EUR, 515 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.