Vitrinskåp 17/1800-tal

201906

VITRINSKÅP, 17/1800-tal, Louis XV, valnöt, intarsia med s ka bloemen-marqueterie, tassfötter, höjd ca 226, 147x45 cm

Renoverat, kompletterat, slitage, nyckel medföljer

Rum 13

Vitrinskåp 17/1800-tal

Budhistorik (15 bud)
902347
16 000
902344
15 500
902343
15 000
902342
14 500
902339
14 000

Slutpris SEK:
16 000
1 611 EUR, 1 830 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.