Dekorelement 1700-tal

201901

DEKORELEMENT, 2 st, 1700-tal, putti, höjd ca 64-67 cm

Skador, bortfall

Diverse

Rum 13

Dekorelement 1700-tal

Budhistorik (2 bud)

899881
5 000
892107

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.