Bord gustaviansk stil

201898

BORD, 1900-tal, gustaviansk stil, valnöt, träskuren dekor av fleuroner och urnor medfestonger, nedsänkt skiva av glas, brickmärkt för Nordiska Kompaniet, numrerad 21635-22320, höjd ca 75, 110x70 cm, 21635-22320

Slitage

Rum 13

Bord gustaviansk stil

Budhistorik (11 bud)
902274
1 800
902271
1 700
902062
1 600
901725
901765
1 400

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.