Skrivbord Carl Fr Becker

201896

SKRIVBORD, 1800-tal, stämpelmärkt Carl Fr Becker Stockholm, fanérat i mahogny, höjd 78, 132x67 cm

Sprickor, fanérskador, nyckel saknas

Rum 8

Skrivbord Carl Fr Becker

Budhistorik (7 bud)
902327
1 800
901895
1 700
902326
1 600
901895
893315

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.