Karmstol empire

201895

KARMSTOL, 1800-tal, empire

Skador, lagningar, senare klädsel med skador

Rum 15

Karmstol empire

Budhistorik (16 bud)
902087
902085
902078
950
902081
900
902078
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.