Karmstolar 1800-tal

201894

KARMSTOLAR, 1 par, Holland, 1800-tal, delvis dekor i s.k. bloemen marqueterie av varierande träslag

Skador, lagingnar

Rum 5

Karmstolar 1800-tal

Budhistorik (11 bud)
902191
902166
3 800
900717
3 600
902165
3 600
900717
3 400

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.