Chiffonjé

201891

CHIFFONJÉ, 1800-tal, björk, nyckelbussningar i ben, bakomliggande inredning i form av bl a lådor, höjd 129, 119x45 cm, nycklar finns

Skador, ett lås saknas i bakomliggande skåp, lös del till nyckelbussning medföljer

Rum 2

Chiffonjé

Budhistorik (8 bud)
902495
902494
902493
1 600
902492
1 300
902491

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.