Chiffonjé Karl Johan

201888

CHIFFONJÉ, Karl Johan, fanérad i mahogny, förgyllda beslag, höjd 128, 113x54 cm

Nyckel saknas, benknoppar medföljer, fanérskador, kompletterad

Ändringar/tillägg
Nyckel till inredning finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 1

Chiffonjé Karl Johan

Budhistorik (2 bud)

901472
898199
600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.