Dekorelement barock

201884

DEKORELEMENT, 3 dlr, 16/1700-tal, barock, bemålad valnöt, träskuren dekor av vinrankor med druvklasar, respektive höjd ca 51 cm

Slitage, skador

Diverse

Rum 14

Dekorelement barock

Budhistorik (3 bud)

899889
1 400
892981
889009
500

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 150 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.