Bord senempire

201883

BORD, 1800-tal, senempire, mahognyfanér, dekor av bronserad lagerkrans, höjd ca 74, 93x64 cm

Slitage, fanéreskador

Rum 15

Bord senempire

Budhistorik (5 bud)
902152
500
901891
450
902151
901891
901873

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.