Matbord 1800-tal

201882

MATBORD, 1800-tal, senempire, fanér i mahogny, lejontassar, 4 iläggsskivor, höjd ca 77, 130-330x130 cm

Slitage

Rum 7

Matbord 1800-tal

Budhistorik (4 bud)

901691
901521
3 600
901469
898570

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.