Spegel i nyrokoko

201880

SPEGEL, nyrokoko, träskuren, genombrutet krön, förgylld med polerat guld och slagmetall, kvickfolierade glas, höjd 202x90 cm

Slitage, retuscher

Speglar

Visas på begäran

Spegel i nyrokoko
Budhistorik (10 bud)
900164
3 800
900163
3 600
900162
3 400
897024
3 200
894344
2 800

Slutpris SEK:
3 800
363 EUR, 408 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.