Gustaviansk väggpendyl

201878

VÄGGPENDYL, gustaviansk, förgylld, skuren trädekor, höjd ca 90 cm, nyckel och pendel finns

Lösa dekorelement medföljer, tavla med emaljskador

Ändringar/tillägg
Nyckel och dekorelement finns att uthämta vid Utlämningen

Klockor/Ur

Rum 13

Gustaviansk väggpendyl
Budhistorik (4 bud)

900791
899482
1 300
898631
887652

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.