Parfat i majolika

201877

FAT, 1 par, majolika, 17/1800-tal, urbinisk stil, dekor med pastoralt landskap och fiskare, diameter 35 cm

Skador

Keramik/Porslin

Kundcenter

Parfat i majolika

Budhistorik (2 bud)

900433
700
889647
650

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.