Eric Hallström blandteknik (Färg och Form)

201858

HALLSTRÖM, Eric (1893-1946): Spårvagnen, signerad Eric Hallström, blandteknik, 58x71 cm
PROVENIENS: Färg och Form

Konst, Måleri

Rum 3

Budhistorik (13 bud)
935625
932964
2 800
930644
2 600
927540
2 400
930642
2 400

Slutpris SEK:
286 EUR, 322 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.