Gideon Börje oljemålning

201856

BÖRJE, Gideon (1891-1965): Solrosor, signerad G. Börje, olja på duk, 92x64 cm
PROVENIENS: Färg och Form

Duklagning

Konst, Måleri

Rum 12

Gideon Börje oljemålning

Budhistorik (9 bud)
936474
1 900
936449
1 800
936449
1 700
935990
1 600
936440

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.