Henri D´Anty oljemålning

201844

D'ANTY, Henri (Frankrike 1910-1998): Gårdexteriör, signerad d´Anty, olja på duk, 45x54 cm

Konst, Måleri

Rum 1

Henri D´Anty oljemålning

Budhistorik (4 bud)

899523
600
899519
899260
891833

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 64 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.