Axel Nilsson oljemålning (Färg och Form)

201823

NILSSON, Axel (1889-1981): "Margareta läser", signerad och daterad Axel Nilsson Näsum-63, olja på duk, 94x65 cm
PROVENIENS: Färg och Form

Konst, Måleri

Rum 8

Budhistorik (13 bud)
934593
4 400
935773
4 200
934593
935720
3 800
934593
3 400

Slutpris SEK:
4 400
420 EUR, 472 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.