Lennart Sand oljemålning

201819

SAND, Lennart (född 1946): Mård på trädstam, signerad och daterad L. Sand -84, olja på duk, 62x73 cm

Konst, Måleri

Rum 3

Lennart Sand oljemålning

Budhistorik (8 bud)
899434
5 800
899433
5 600
891275
5 400
889753
5 200
887366
4 400

Slutpris SEK:
5 800
584 EUR, 664 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.