Golvlampa mässing

201806

GOLVLAMPA, 1900-tal, mässing, fot med fanerad alm, höj- och sänkbar

Belysning, Golvlampor

Rum 2

Golvlampa mässing

Budhistorik (5 bud)
899504
950
899403
900
899402
899285
750
887363
550

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.