Tubkikare 1800-tal

201801

TUBKIKARE, 1800-talets slut, mässing, klädd med flätad märling, en utdragbar tub, längd 107 cm

Smärre bucklor

Nautica/Technica, Diverse

Monter 14

Tubkikare 1800-tal

Budhistorik (4 bud)

899405
1 300
899345
887309
887280

Slutpris SEK:
1 300
124 EUR, 139 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.