Spegel i rokokostil

201798

SPEGEL, 1900-tal, förgylld, rokokostil, höjd 108x47 cm

Speglar

Rum 4

Spegel i rokokostil
Budhistorik (14 bud)
899481
898809
898559
950
898396
900
898237
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.