Christian Fredrik Svensson oljemålning

201795

SVENSSON, Christian Fredrik (1834-1909): Marint motiv, signerad C F Svensson, olja på duk, daterad a tergo 1893, 29x42 cm

Konst, Måleri

Rum 13

Budhistorik (7 bud)
899404
6 200
899136
6 000
896889
5 800
888643
5 600
887364
5 400

Slutpris SEK:
6 200
624 EUR, 709 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.