Thage Nordholm akvarell

201791

NORDHOLM, Thage (1927-1990): Kustlandskap, signerad Thage Nordholm, akvarell, 46x62 cm

Konst, Måleri

Fack 16

Thage Nordholm akvarell

Budhistorik (14 bud)
899248
898853
3 800
898853
2 800
897713
2 600
897713

Slutpris SEK:
382 EUR, 429 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.