Fåtöljer barcelonastolar

201787

FÅTÖLJER, 1 par, 1970-tal, brunt läder, förkromat underrede

Klädsel med skador, sprickor

Rum 8

Fåtöljer barcelonastolar

Budhistorik (5 bud)
897538
1 400
897536
897326
500
897324
889067

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 150 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.