Sängbord empire

201784

SÄNGBORD, 1 par, 1800-tal, empire, fanérade i mahogny, intarsia, höjd 123, 33x47 cm

Omarbetade, smärre fanérskador, sprickor

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 3

Sängbord empire

Budhistorik (8 bud)
901828
901827
3 800
901525
3 600
896303
2 600
894617

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.