Erik Chambert blandteknik

201782

CHAMBERT, Erik (1902-1988): Objekt, blandteknik, signerad och daterad Erik Chambert 1982, numrerad 1/10, 25,5x25,5 cm

Konst, Skulptur

Monter 13

Erik Chambert blandteknik

Budhistorik (10 bud)
899436
4 400
899425
4 200
899408
899408
3 400
899400
3 200

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.