Gunnar Svenson oljemålning (Färg och Form)

201771

SVENSON, Gunnar (1892-1977): "Förvildade vinstockar, Roussillon", signerad Gunnar Svenson, olja på duk, 67x87 cm
PROVENIENS: Färg och Form

Rispa

Konst, Måleri

Rum 1

Budhistorik (13 bud)
935442
935441
2 800
935439
2 600
935437
2 400
935436

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.