Harald Lindberg blandteknik och akvarell

201769

LINDBERG, Harald (1904-1976) 2 st: Stenbumling resp landskapsmotiv, signerad Harald Lindberg, pastell och kol resp akvarell, 29x42 cm resp 26x34 cm

Konst, Måleri

Fack 14

Budhistorik (1 bud)

887265
2013-08-30 22:52:44

2013-09-06 kl 21:03
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:
1 400

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.