Fritiof Schüldt oljemålning (Färg och Form)

201767

SCHÜLDT, Fritiof (1891-1978): "Concarneau", signerad Schüldt, olja på duk, 65x81 cm
PROVENIENS: Färg och Form

Konst, Måleri

Rum 3

Budhistorik (3 bud)

931286
931285
3 200
930651

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.