Penselställ Kina

201748

PENSELSTÄLL, 1900-tal, Kina, bemålat, dekor av figurscener, höjd 18 cm

Retuscher, krackelyrer

Orientaliskt

Monter 14

Penselställ Kina

Budhistorik (17 bud)
899366
1 300
898639
899364
898639
899362
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.