Berta Hansson

201732

HANSSON, Berta (1910-1994): Studier, monogramsignerade BH, tusch, blyerts samt akvarell, 14x12 11x7,5 resp 8x13 cm

Något gulnade

Konst

Fack 17

Berta Hansson

Budhistorik (1 bud)

886026
2013-08-30 08:16:42

2013-09-06 kl 19:54
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.