Jacques Zadig oljemålning

201729

ZADIG, Jacques (född 1930): Landskap, signerad Zadig, olja på duk, 24x49 cm

Konst, Måleri

Fack 17

Jacques Zadig oljemålning

Budhistorik (4 bud)

899200
450
897890
897799
896168

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.