Glasmålningar 1800-tal

201721

GLASMÅLNINGAR, 1 par, 1800-tal, pastorala landskap, varav 1 signerad N Fogel, 28x41 cm vardera

Skador

Konst, Måleri, Diverse

Rum 13

Glasmålningar 1800-tal

Budhistorik (7 bud)
898957
897940
896600
894467
894466

Slutpris SEK:
191 EUR, 215 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.